Tyto obruby jsou opravdu hit – poznejte trendy 2022

Tyto obruby jsou opravdu hit – poznejte trendy 2022

Brýle už dávno nejsou jen nástrojem ke korekci zrakových vad. V průběhu let se staly módním doplňkem a způsobem, jak zdůraznit svůj osobní styl. Jako vše, co souvisí s módou, i brýlové obruby podléhají trendům. Pojďme se podívat, jaké jsou módní v roce 2022!

Hitem sezony jsou světlé obruby

V oblasti obrouček pro ženy v roce 2022 dominují velmi světlé barvy – bílá, béžová, světle růžová a všechny pastelové. Odvážnější ženy mohou zvolit zcela průhledné obruby. Světlé barvy byly k vidění na mnoha módních přehlídkách otevírajících letošní sezónu a nyní vyrážejí do ulic měst. Výrazné tvary, například čtverce, dodávají jasným obrubám charakter. Je to perfektní volba pro osoby, které jdou rády s dobou a sledují trendy.

Retro je pořád v kurzu

Už v minulé sezóně jsme mohli pozorovat rostoucí oblibu obrub odkazujících na 60., 70. a 80. léta minulého století. V roce 2022 tento trend ještě sílí. Jaké obruby odkazující na tato léta jsou trendy teď? V první řadě tzv. oversize: velké hranaté nebo kulaté XL brýle. „In“ jsou také tzv. kočičí obruby, které nosily hvězdy obrazovek 50. a 60. let. Zpět jsou také pilotky: brýle, které byly vytvořeny pro piloty a díky hvězdám kin a musikálů se staly módním hitem. V roce 2022 i ony musí být velké. V retro stylu jsou také lenonky, které v této sezoně překvapují bláznivými barvami – od výrazné růžové až po sytou žlutou.

Pamatujte, že móda není všechno

Bez ohledu na aktuální trendy a módní hity by brýle měly být především tvarem a velikostí přizpůsobeny vašemu obličeji. Proto je dobře při jejich výběru využít pomoc specialisty. V našich optikách najdete nejen široký výběr nejnovějších a nejmódnějších brýlových obrub od světově uznávaných výrobců, ale také zkušené specialisty. Určitě vám pomohou vybrat perfektní brýle – módní, ale zároveň dokonale padnoucí.

U nás najdete

široký výběr značek

preloader