Naši specialisté

Naši specialisté

V každé z našich optik na Vás čekají vysoce kvalifikovaní specialisté – oční lékaři, optometristi a oční technici – připraveni kdykoli provést příslušná vyšetření a poradit s jakýmkoli problémem souvisejícím se zrakem. To vše proto, aby každý z našich klientů dostal řešení dokonale přizpůsobené jeho aktuálním potřebám. Našimi pilíři jsou naše zkušenost, profesionalita a vysoké odborné kvalifikace našich zaměstnanců. Seznamte se s týmem Optika Greń.

Monika Szafarczyk

Paní Monika je kvalifikovaný oční technik. Vždy pomůže s výběrem správných brýlí a brýlových obrub. Odpoví na všechny vaše dotazy a poradí, jaké brýle budou pro vaše potřeby nejlepší. Pomůže vám i s nákupem brýlí ve výhodném splátkovém systému. Paní Monika čeká na Vás v optice ve Skočově, na ulici Cieszyńska. Těšíme se na Vás!

Monika Greń

Paní Monika je kvalifikovaný oční technik. Pracuje v optice ve Skočově, na ulici Bielska. Komplexně vás provede procesem pořizování brýlí: od výběru správných skel až po vyzvednutí hotového produktu. Poradí vám také s výběrem kontaktních čoček vhodných pro danou vadu zraku, pomůže vám vybrat ty správné prostředky pro jejich údržbu a řekne vám, jak o čočky správně pečovat.

Izabela Sodzawiczny

V optice ve Strumieni na Vás čeká kvalifikovaný oční technik Izabela Sodzawiczny. Paní Izabela odborně radí jak uživatelům brýlí, tak i kontaktních čoček. Pomůže vám vybrat ty nejlepší brýle nebo čočky, poradí se správným příslušenstvím a péčí. Těšíme se na Vás!

Robert Słowik

Optometrista Robert Słowik se zabývá vyšetřením kvality zraku našich klientů. Jeho úkolem je vybrat vhodnou korekci zrakových pomůcek, tedy sílu brýlí či čoček. Pokud máte problém s ostrostí vidění, navštivte pana Roberta w optice ve Skočově na ulici Cieszyńska!

Adam Greń

Adam Greń je synem zakladatele firmy, Karola Grenia. Dnes je majitelem firmy. Dbá na to, aby každý klient odcházel z optiky spokojený, a také neustálým vzděláváním týmu zajišťuje nejvyšší kvalitu služeb. Zasloužil se oto, že jsou optiky ve Skoczowě a Strumieni vybaveny profesionálními, moderními oftalmologickými a optickými přístroji a panuje v nich přátelská atmosféra.

Těšíme se na Vás v našich optikách!

U nás najdete

široký výběr značek

preloader