Karol radí

Karol radí

Jaké jsou nejčastější zrakové vady a jak je řešit? Proč je důležité pravidelně kontrolovat zrak a jaké vyšetření by se měly dělat? Dá se se zrakovými vadami normálně žít? Náš specialista Karol odpovídá na nejdůležitější otázky týkající se zrakových vad, vyšetření a léčebných metod. Tak pojďme na to!

Tyto obruby jsou opravdu hit – poznejte trendy 2022

Brýle už dávno nejsou jen nástrojem ke korekci zrakových vad. V průběhu let se staly módním doplňkem a způsobem, jak zdůraznit svůj osobní styl.

Přečtěte si více

Poznejte nejčastější zrakové vady

Část zrakových vad je docela běžná, část je vzácná. Tentokrát se zaměříme na ty první – poznejte nejčastější vady zraku.

Přečtěte si více

Multifokální brýle – jejich výhody a použití

Jak fungují multifokální brýle? Jaké zrakové vady pomáhají korigovat a pro koho jsou vhodné? Odpovídáme na nejdůležitější otázky ohledně brýlí zvaných jinak progresivní!

Přečtěte si více

Vyšetření zraku – kdy je dobré je udělat

Kdo by si nechtěl užívat dokonalého zraku po mnoho let? Abyste si udrželi oči ve skvělé kondici, musíte se o ně dobře starat. Základem jsou pravidelné prohlídky. Nevíte, jak často byste měli navštěvovat ordinaci očního lékaře? Odpověď na tuto otázku najdete v článku níže!

Přečtěte si více

U nás najdete

široký výběr značek

preloader